Menu
Menu

şkan Arıcı “İşçi ve emekçiler, her zaman toplumun bel kemiği olmuşlardır”

Yazdır / Tarih: 2024-05-01
şkan Arıcı “İşçi ve emekçiler, her zaman toplumun bel kemiği olmuşlardır”

-Başkan Arıcı “İşçi ve emekçiler, her zaman toplumun bel kemiği olmuşlardır”

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı için mesaj yayımladı.

Başkan Arıcı, yayınladığı mesajda işçi ve emekçilerin toplumun temel taşı olduğu gerçeğine vurgu yaparak işçi ve emekçilerin gününü kutladı.

İşçi ve emekçilerin her zaman toplumun bel kemiği olduğuna dikkat çeken Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı, “Onların emekleri, ülkemizin ve dünyanın her köşesinde yaşamımızı sürdürebilmemiz için hayati öneme sahiptir. Bu nedenle, onların haklarına sahip çıkmak ve onların daha adil bir dünyada yaşamalarını sağlamak hepimizin görevidir. 1 Mayıs sadece bir tatil günü olmanın ötesinde işçi ve emekçilerin birlik, dayanışma ve mücadele günüdür. Bugün, onların haklarını savunmak ve gelecekleri için mücadele etmek adına bir araya geldikleri anlamlı bir gündür." dedi.

Koçarlı Belediye Başkanı Arıcı, mesajında ayrıca belediyede görev yapan işçi ve emekçilerin haklarını korumak ve desteklemek için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğini vurgulayarak emekçilerin alın terine saygı göstermek ve onların yaşam standartlarını yükseltmek için tüm imkanları seferber edeceklerini ifade etti.

Arıcı, ayrıca tüm işçi ve emekçilerin 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını içtenlikle kutladığını belirtti.

Diğer Haberler