Başkanımızdan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, 28 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan 2015 - 2016 eğitim - öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Öncelikle yeni eğitim - öğretim yılının, başta geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve eğitim ordumuzun fedakâr mensupları olan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını dileyen Başkan Öztürk, mesajında şunları kaydetti: 
Bugüne kadar eğitim için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan tüm imkânlarını seferber eden Koçarlı Belediyesi aynı anlayış ve aynı özveri ile çalışmalarına bundan sonra da devam edecektir. Çocuklarımız bizlerin yarınları, ülkemizin geleceğidir. Geleceğin mutlu, kalkınmış ve huzurlu Koçarlısı, Aydın’ı ve Türkiye’si çocuklarımızın ellerinde şekillenecektir. Biz yöneticilerin görevi çocuklarımızı en iyi imkânlarla geleceğe hazırlamak ve onlara destek olmaktır. Koçarlı Belediyesi’nin öğrencilerimize ve öğretmenlerimize desteği aralıksız sürecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2015 - 2016 eğitim- öğretim yılında çocuklarımızın bilgili, kendine güvenen, düşünen, araştıran, sorgulayan ve dünyaya açık bireyler olarak yetişmelerini diliyor, yeni eğitim- öğretim yılının kalbi okula ilk kez başlamanın heyecanı ile çarpan minik yavrularımıza, fedakâr öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlı ve başarılı olmasını diliyorum. 

Mutlu ÖZTÜRK
T.C. Koçarlı Belediye Başkanı