Adnan Menderes Mahallesi'nden Başkanımıza Pankartlı Teşekkür

Adnan Menderes Mahallesi Sakinlerinden Başkanımıza Pankartlı Teşekkür...

Adnan Menderes Mahallesi sakinleri Koçarlı Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Adnan Menderes Mahallesi'nde yapmış oldukları hizmetler dolayısıyla Belediye Başkanımız Mutlu Öztürk ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na İlhanlı Caddesi'ne astıkları pankartla teşekkür ettiler.

Hizmetler İçin Başkanlarımıza Teşekkür Ederim

Adnan Menderes Mahallesi sakinleri adına her iki başkana da teşekkürlerini ileten Mahalle Muhtarı Bülent Çavdar; "Koçarlı Belediye Başkanımız Mutlu Öztürk ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na mahallemize yapmış oldukları yol, kaldırım, kilit taş ve altyapı çalışmaları başta olmak üzere verilen tüm hizmetler için teşekkür ediyorum. Mahallerimizin sorunlarının çözümünde her iki başkanımızı da yanımızda görmek bizleri mutlu ediyor" diye konuştu.

Halkımızı Memnun Görmek Bizleri Mutlu Ediyor

Başkan Mutlu Öztürk ise halkı memnun görmenin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Her zaman hizmet için var olduklarını vurgulayan Başkan Öztürk, “Daha modern ve yaşanabilir bir Koçarlı için imkânlarımız dâhilinde elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza dair hemşerilerimize sözümüz var. Sözümüzü yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Adnan Menderes Mahallesi'nde Arpacılar ve İlhanlı Caddeleri ile İlbay, Gülbay, Zeytin ve Nilüfer sokaklarda yaklaşık 13 bin metrekare kilit parke taşı döşemesi yaptık. Bazı sokaklarımızda çalışmalarımız devam ediyor. ASKİ ekiplerimiz bizden önce buralarda altyapı çalışması yaptı. Yaptığımız çalışmalar biliyoruz asla yeterli değil. Özlem Başkanımızın da desteğiyle hizmetlerimiz artarak devam edecek. Çünkü biz her zaman şunu söyledik: Hizmet için varız, Koçarlı bizim sevdamız." dedi.